Sprinteři pomáhali nejrychlejším páťákům.

V úterý 19.12.2023 proběhla v hale SOŠ Spojů v Kolíně tradiční Vánoční laťka základních škol a také soutěž nazvaná Nejrychlejší páťák v závodu na 40 yardů.

20231219_100451.jpg

Právě v této soutěži pomáhali sprinteři z naší tréninkové skupiny s organizací závodu pro žáky a žákyně z 5. tříd základních škol. Osobně beru to, že si kluci zkusili vše, co s organizací takových závodů souvisí od přípravy trati až po samotné rozhodování,  startování,  organizaci dětí, jako velmi důležité i pro jejich vlastní sportovní přípravu. Prostě si mohou živě uvědomit, co vše musí organizátoři soutěží dělat a mnoho z těchto činností se shodují i se závody, které absolvují právě oni.

20231219_100856.jpg

Páťáci a páťačky byly šikovné děti a sprinteři z naší skupiny zvládli zorganizovat tento závod naprosto bez problému. Nakonec pomáhali dekorovat nejlepší  nich, kteří prošli až do šestičlenných finále. Na stupních vítězů tak Lukáš, Šimon, Jirka a Štěpán dekorovali nejlepších 6 chlapců a 6 dívek z této soutěže.

20231219_113844.jpg